جستجو
   
 
customer-aboutus join software products services organ about
 
 

درباره سیستم آراشركت مشاورين سيستم آراء در ماه اردیبهشت سال 1367 با موضوعيت مشاوره در زمینه تولید نرم افزار، اجراء عملیات و وظایف عامل چهارم، توليد نرم‌افزار های جامع به سفارش مشتري، آموزش علوم کامپیوتر و تولید و عرضه کامپیوتر و لوازم جانبی آن تأسيس و به شماره 69820 در تهران به ثبت رسيد.
در حال حاضر تعداد سهامداران شركت بالغ بر سی نفر و سرمايه ثبت شده آن چهار میلیارد ریال   (4,000,000,000)   است و تمـام اهتمام شــرکت مصروف اجراء پروژه های بزرگ نرم افزاری و به سفارش مشتری مي‌باشد. اهم فعاليت شركت در زمينه مهندسی نرم افزار و اجرای پروژه های جامع نرم‌افزاري اعم از مشاوره، نظارت، طراحي، توليد نرم‌افزارهاي كاربردي به سفارش مشتری، اجرای پروژه های GIS و آموزش برای مؤسسات و سازمانهای متوسط و بزرگ خصوصی و دولتی می باشد.
این شرکت از بدو تشکیل شورایعالی انفورماتیک تاكنون عضو و داراي رتبه‌بندي بوده و امتیاز و رتبه مناسبی بين شركتهاي طبقه‌بندي شده دارد و همچنین يكي از عمده ترين شرکتهاي تولید کننده نرم افزار به سفارش مشتری در مجموعه صنف خود می باشد. شركت مشاورين سيستم آراء عضو رسمي سازمان نظام صنفي رايانه اي كشور ميباشد.
امور نرم افزار اين شركت از آخرين دستاوردهاي موجود در جهان NET . و JAVA و SQL ، ORACLE براي توليد نرم افزارهاي مورد سفارش استفاده مي نمايد .
شركت مشاورين سيستم آراء داراي پروانه بهره برداری تولید نرم افزار و پروانه بهره برداري و پروانه توليد صنعتي از وزارت صنایع می باشد.
هم‌اكنون بيش از دهها مؤسسه و شركت دولتي و خصوصي از محصولات نرم‌افزاري ما استفاده مي‌كنند و همچنين هزاران مصرف‌كننده از خدمات سخت‌افزاري ما استفاده نموده‌اند. 
   
 

تازه ها :

سیستم تسهیلات بانکی (تی بانک)
فناوری پیشرفته اطلاعات و ارتباطات در قالب مجموعه سیستم‌های مرتبط با فرآیند تسهیلات، زمینه ساز ...

مقالات:

WPF چيست ؟دریافت کاتالوگ شرکت
بر روی دکمه زیر کلیک نمایید
 
Copyright � 2012 ARA System Consultants. All Rights Reserved